شرکت مهندسین مشاور کران سازه پاسارگاد، مشاور بندر چمخاله شد

ارسال به یک دوست   نسخه مناسب برای چاپ {PDF=ساخت فایل pdf از این خبر^news.37} 
شماره :  37 | نویسنده : KSP  |  در تاریخ : l j M Y - H:i:s | در بخش :  اخبار دریایی   


 

 

مدیرعامل شرکت مهندسین مشاور کران سازه پاسارگاد گفت: سیاست این مشاور، آمیختن متدولوژی مهندسی ارزش با تخصص سازه‏های دریایی، به جهت ارتقای کیفی طرح، صرفه‏جویی در زمان انجام پروژه و استفاده موثرتر از منابع است.شاهین مقصودی زند، شرکت مهندسین مشاور کران سازه پاسارگاد را به عنوان مشاور و متولی طراحی بخش دریایی بندرگاه چمخاله معرفی کرد و افزود: "مطالعات مربوط به جانمايي اسكله و موج شكنهاي اين بندر در حال انجام است و تا کنون پیشرفت موفقیت آمیزی داشته است."

وی احداث بنادر کوچک از جمله چمخاله را از جمله رویکردهای دولت برای راه اندازی بنادر تجاری و مسافری در استان گیلان ذکر کرد و نسبت به افزایش صنعت گردشگری در آن منطقه ابراز امیدواری نمود. شایان ذکر است چمخاله در ۱۰ كيلومتري شرق لنگرود ۲۰ كيلومتري شرق لاهيجان ۳۹ كيلومتري غرب رامسرقرار دارد. اين منطقه از لحاظ ساحلي داراي يكي از بهترين سواحل ماسه‌اي منطقه است.

مدیرعامل شرکت مهندسین مشاور کران سازه پاسارگاد در ادامه افزود: "از آنجایی که این مشاور به عنوان اولین مجری مهندسی ارزش در زمینه سازه‏های دریایی می‏باشد، سیاست آن همواره آمیختن متدولوژی مهندسی ارزش با تخصص سازه‏های دریایی، به جهت ارتقای کیفی طرح، صرفه‏جویی در زمان انجام پروژه و استفاده موثرتر از منابع است. از این رو امید است بتوانیم حداکثر تطابق را در طراحی بندرگاه با معیارهای ذینفعان و بهره‏برداران آتی طرح داشته باشیم."

خواندن / ارسال نظرات :0